Страшилка про Лізу

Лізі було 14 років. Коли вона пішла до своєї подруги, її збила машина. Водій закопав її в лісі. З тих пір душа Лізи бродить у пошуках помсти. Якщо ти це читаєш, то рівно о 12 годині до тебе з'явиться привид Лізи і вб'є тебе, попередньо виколовши твої очі і вирвавши мову, якщо ти не додаси цей коментар мінімум до 3 відео на цьому сайті

Комментарии: 23
Ваш комментарий

Щекотилов
Лол. Бедна Лиза. XD

0

Щекотилов
А ну ка быстро написал на русском!! Немедленно!!

0

GTA Scripter
якщо ти не розумієш що написано, все одно повинен зробити що написано, інакше біда буде.

0

Вибач друже автор, але якщо ти так і далі будеш робити, то модератори можуть зрозуміти як прояв націоналізму і дати тобі бан.

До речі. Якщо прийде привид Лізи, я її згвалтую, а автору відрубаю голову. :D

0

Щекотилов
Послухай,хлопче:Йди звідси геть.
Ты вообще к чему это написал?

0

Grunge boy
за що бан то?? Привид Лізи невразливий до твого відома, якщо мене зараз забанять то вона прийде до тебе і нічого ти з нею не вдієш = D

0

Тголль первого уровня он просто.

0

за що бан то?? Привид Лізи невразливий до твого відома, якщо мене зараз забанять то вона прийде до тебе і нічого ти з нею не вдієш = D
Дякую за казку. Я таких казок в дитинстві у журналі "Барвінок" начитався.

І ще, хлопче. Ти переграв у F.E.A.R. Меньше грай і не переворюй Альм у Ліз, бо тебе відправлять у психлікарню.

0

Автор -ти вбогий гей і незайманий, який страшною казкою вирішив налякати малолітніх користувачів ПГ. Вбийся об стіну.

0

Grunge boy
Навіщо мене називати геєм і незайманим? Ти ж наприклад любиш в дупу довбати і знаєш, і це означає що ти вже не незайманий! Нісенітницю написав.

0

Я нічого не люблю у цьому, окрім троллювати тут таких харцизяк, як ти. Це ти нісенітницю написав.

0

швидко припиняй нести нісенітницю а то тебе вірусом вб'є електричним струмом!

0

А почему здесь ещё нет СРАЧА?

0

швидко припиняй нести нісенітницю а то тебе вірусом вб'є електричним струмом!Facepalm...
Вбогий, ти згориш у пеклі за знущання над українською мовою...

0

Я думаю что круйзис палучши будит! Там графику нужна на максимум паставить.

0

а причому тут криза? Привид Лізи адже не дрімає!

0

Щекотилов, тебя уже Лиза изнасиловала? КАк ощущения?

0

Gta 4 Фореве,А крайзис для школоты!В Гта 4 такой сюжет что как будто в жизни и графон просто отменный лучше чем в вашем убогом Крузисе!

0